متخصص در زمینه تولید محتوا، سئو، وردپرس و دیجیتال مارکتینگ

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن یک مجموعه مردمی و غیر دولتی است که ماهیتی علمی و پژوهشی دارد. ما در فعالیت‌های خود همواره می‌کوشیم به کسب و کارهای نوپا و اشتغال دیگران کمک کنیم.

در این میان ابزارهای آموزشی و تخصصی که داریم موجب شده است تا بتوانیم کمک های خوبی به دیگران ارائه کنیم.

برنامه نویسان و متخصصان با تجربه ای با ما همکاری دارند که در کنار فعالیت های حرفه ای خود دغدغه ها و اهداف غیر تجاری و انسانی هم دارند.

این مساله موجب شده است در بسیاری موارد بتوانیم خدماتی با شرایط و قیمت های بسیار اندک و در برخی موارد دور از انتظار در فهرست خدمات خود داشته باشیم.

خدمات مسولانه، ویژگی‌های منحصر به فرد

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن با سایت‌های صرفا تجاری تفاوت دارد؛ آنچه فراتر از تولید محتوا، SEO ، وردپرس، دوره‌های آموزشی، پکیج تولید محتوای اینستاگرام و سایر خدمات جهت ما اهمیت دارد، اثربخشی و سودآوری پروژه جهت مشتریان است و دستیابی به این مهم در گرو هدفمندی و مدیریت مسولانه است.

 

پشتیبانی

در خدمات دیجیتالی پشتیبانی بسیار مهم است. به شما توصیه می کنیم همیشه از جایی خدمات بگیرید که پشتیبانی خوبی دارد. در همین راستا خودمان پشتیبانی را با تمام توان انجام می دهیم. این کار جهت راحتی کاربران بصورت آنلاین از طریق واتساپ و تلگرام صورت می گیرد. شما هر مشکلی که داشته باشید کافی است به ما پیام بدهید.

کد اطمینان

برخی از مشتریان به واسطه سواستفاده های انجام شده از سوی عده ای سودجو با پرداخت هزینه و خرید مجاری مشکل دارند، ما این نگرانی را درک می کنیم و جهت رفع آن کد اطمینان را ایجاد کرده ایم. اگر می خواهید از ما خدمات بگیرید می توانید با استفاده از این کد اول خدمات را بطور کامل دریافت کنید و سپس هزینه آن را پرداخت کنید. ما به کاربرانمان اعتماد کامل داریم و بر این باوریم که اگر مشتریان خدمات با کیفبت دریافت کنند با رضایت کامل هزینه های آن را پرداخت می کنند، شما اینطور فکر نمی کنید؟

روش تدریس

آموزش‌های خصوصی ما با روش تدریسی کارآمد و مبتنی بر مثال ارائه می شود. شما حجم وسیعی از اطلاعات را خیلی سریع یاد می‌گیرید. آموزش بعنوان یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن همواره مورد توجه کاربران بوده است؛ مهمترین ویژگی آموزش های ما پشتیبانی اجرایی آن است که موجب می شود هم یاد بگیرید و هم کارتان بدون نگرانی با کیفیت بالا انجام شود.