خدمات دیجیتال مارکتینگ و آموزشگاه مهارت

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن

 

دانلود رایگان

این خدمات (دانلود رایگان قالب و افزونه وردپرس) در شرایطی که بسیاری از سایت‌ها و متولیان بحث وردپرس در ایران به فکر فروش بیشتر به مشتریان هستند، گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن با هدف حمایت از کسب و کارها و توسعه اشتغال و کارآفرینی به رایگان در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید قالب‌ها و افزونه‌های مورد نیاز خود را از طریق بخش نظرات درخواست دهید تا در فهرست تهیه ما قرار بگیرد و بتوانید از طریق همین بخش آنها را دانلود کنید. همچنین برای یادگیری نحوه نصب و استفاده از قالب ها و افزونه های فارسی و غیر فارسی آموزش هایی در دو بخش رایگان و حرفه ای در اختیار شما کاربران عزیز سایت لم فا قرار می گیرد.

بانک افزونه

بطور کلی افزونه‌ها و قالب‌های وردپرسی به دو دسته کلی تقسیم می شوند؛ سالم و خراب! خراب‌ها که یا کار نمی‌کنند یا به نوعی بدافزار هستند؛ اما سالم ها یا پشتیبانی دارند یا ندارند؛ تفاوت قالب و افزونه‌هایی که در مارکت‌های ایرانی وجود دارد با توجه به شرایط خاص ایران، بحث تحریم‌ها و نیر قانون کپی‌رایت در بروزرسانی و پشتیبانی است. مسائل دیگر نظیر ترجمه اهمیت چندانی ندارند.

آنچه در این بخش به شما ارائه می‌شود دقیقا همانی است که در مارکت‌های ایرانی به فروش می‌رسد و هیچ تفاوتی ندارد تازه ما همه قالب و افزونه ها را قبل از ارائه تست با دقت تست می‌کنیم و امکان نصب از طریق پیشخوان وردپرس را فراهم می‌کنیم.

حمایت از شرکت‌های دانش بنیان اولویت ماست

دانش دیجیتال مارکتینگ بنیان علمی کارهای ما بوده و سیستم مدیریت محتوای وردپرس بعنوان ابزاری قدرتمند، مهمترین رسانه ماست.

تولید محتوا (متنی) مهمترین مسئله در دنیای دیجیتال است و البته جذابیت محتوای گرافیکی و ویدیویی در ساختارهای مختلف آن از دیگر زمینه‌های فعالیت سایت لمفاست.

برای آنکه در وب دیده شویم باید همه چیز برای موتورهای جستجوگر و بطور خاص گوگل بهینه‌سازی شود؛ پس سئو نیز بعنوان یک اصل مهم در آموزش‌ و خدمات و پشتیبانی ما جای دارد.

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن با برخورداری از دانش کارشناسان و متخصصان توانمند و با تجربه می‌کوشد با ارائه خدمات پایدار و سرویس‌های سودآور با کسب‌وکارهای هدفمند، خصوصا شرکت‌های دانش‌بنیان مشارکت موثری داشته باشد. تلاش ما برای توسعه محتوایی وب فارسی و حمایت از اشتغال و کارآفرینی است.

این مجموعه که ماهیتی علمی و پژوهشی دارد یک گروه غیردولتی و مردمی است که اعضا آن در کنار فعالیت‌های حرفه‌ای نظیر طراحی سایت، سئو، تدوین استراتژی توسعه وب، تولید محتوای متنی، ویدیویی و گرافیکی و برگزاری دوره‌های آموزش خصوصی و پشتیبانی از سایت‌های وردپرسی اهداف غیرتجاری نیز دارند.

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن با ارائه طرح و برنامه و مشارکت در تدوین استراتژی و تدوین ساختار محتوایی کسب و کارها و فعالیت های هدفمند در دنیای دیجیتال موفقیت و اثربخشی پروژه شما را تضمین می‌کند چرا که قریب به ۱۸ سال تجربه مفید در امر رسانه، ارتباطات، برنامه نویسی، تولید محتوا و وب پشتوانه کمی نیست.

برنامه نویسان و متخصصان با تجربه ای با ما همکاری دارند که در کنار فعالیت های حرفه ای خود دغدغه ها و اهداف غیر تجاری و انسانی هم دارند.

این مساله موجب شده است در بسیاری موارد بتوانیم خدماتی با شرایط و قیمت های بسیار اندک و در برخی موارد دور از انتظار در فهرست خدمات خود داشته باشیم.

پشتیبانی سایت لمفا از خدمات به چه شکل است؟

در خدمات دیجیتالی پشتیبانی بسیار مهم است. به شما توصیه می کنیم همیشه از جایی خدمات بگیرید که پشتیبانی خوبی دارد. در همین راستا خودمان پشتیبانی را با تمام توان انجام می دهیم. این کار جهت راحتی کاربران بصورت آنلاین از طریق واتساپ و تلگرام صورت می گیرد. شما هر مشکلی که داشته باشید کافی است به ما پیام بدهید.

این خدمت برای حمایت از کسب و کارها و شرکت‌های دانش بنیان و افرادی که نیاز به حمایت اجرایی دارند ارائه می‌شود. در واقع شما هم می‌آموزید و هم خدمات می‌گیرید. در مواردی که از عهده انجام کار بر نمی‌آیید، پشتیبان اجرایی برای شما اجرا خواهد کرد. این خدمات برخط است و خبری از سیستم خسته کننده تیکت نیست!

خدمات مسولانه، ویژگی‌های منحصر به فرد

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن با سایت‌های صرفا تجاری تفاوت دارد؛ آنچه فراتر از تولید محتوا، SEO ، وردپرس، دوره‌های آموزشی، پکیج تولید محتوای اینستاگرام و سایر خدمات جهت ما اهمیت دارد، اثربخشی و سودآوری پروژه جهت مشتریان است و دستیابی به این مهم در گرو هدفمندی و مدیریت مسولانه است.

کد اطمینان چیست و چه مزیتی برای مشتریان ما دارد؟

برخی از مشتریان به واسطه سواستفاده های انجام شده از سوی عده ای سودجو با پرداخت هزینه و خرید مجاری مشکل دارند، ما این نگرانی را درک می کنیم و جهت رفع آن کد اطمینان را ایجاد کرده ایم. اگر می خواهید از ما خدمات بگیرید می توانید با استفاده از این کد اول خدمات را بطور کامل دریافت کنید و سپس هزینه آن را پرداخت کنید. ما به کاربرانمان اعتماد کامل داریم و بر این باوریم که اگر مشتریان خدمات با کیفبت دریافت کنند با رضایت کامل هزینه های آن را پرداخت می کنند، شما اینطور فکر نمی کنید؟

روش تدریس ما در دوره‌های آموزشی چگونه است؟

آموزش‌های خصوصی ما با روش تدریسی کارآمد و مبتنی بر مثال ارائه می شود. شما حجم وسیعی از اطلاعات را خیلی سریع یاد می‌گیرید. آموزش بعنوان یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن همواره مورد توجه کاربران بوده است؛ مهمترین ویژگی آموزش های ما پشتیبانی اجرایی آن است که موجب می شود هم یاد بگیرید و هم کارتان بدون نگرانی با کیفیت بالا انجام شود.

سیاست‌های حمایتی ما از کسب و کارها

سیاست‌های حمایتی ما بر حمایت از کسب و کارها و همکاری با مراکز علمی، دانشگاهی و شرکت‌های دانش بنیان متمرکز است.

اگر شما فردی هستید که می خواهید کسب و کاری برای خود ایجاد کنید یا مهارت و تخصصی مرتبط با فعالیت ما بیاموزید شاید بد نباشد با هم گفتگو کنیم!

چنانچه مانعی بر سر راه فعالیت شما در دنیای دیجیتال وجود دارد که نمی‌گذارد درآمدزایی کنید، بازدید داشته باشید، رسانه بسازید یا محتوا تولید کنید و هر چالش دیگر… روی کمک کارشناسان گروه فرهنگ و تمدن حساب کنید. ما برای کمک به شما بسیار با انگیزه‌ایم.

ما در فعالیت‌های خود همواره می‌کوشیم به کسب و کارهای نوپا و اشتغال ایرانیان کمک کنیم.

در این میان ابزارهای آموزشی و تخصصی که داریم موجب شده است تا بتوانیم کمک های خوبی به دیگران ارائه کنیم.