جنبش محتوایی فرم

فحوای رسانه و محتوا

جنبش فرم یک حرکت آموزشی است که بر اساس چند اصل بسیار مهم شکل گرفته است. اولین اصل، تغییر کارکرد رسانه و محتوا است که با پیشرفت فناوری اطلاعات، از یک ترجیح و مزیت به یک ضرورت مهم تبدیل شده است.

دومین اصل، فرق میان تخصص و تدریس است؛ به عبارت دیگر، هر متخصصی لزوما مدرس خوبی نیست. ضعف تدریس به دلیل نظریات ناقص درباره مفاهیم آموزش و مهارت، لمفا را به عنوان یک مجموعه آموزشی بر آن داشت تا دوره مهارت رسانه و محتوا را ارائه نماید.

اگر اهمیت رسانه به عنوان یک پدیده در همه جنبه‌های فردی، اجتماعی، شغلی و آموزشی برای شما مهم است، مطالعه این بخش به شما کمک خواهد کرد تا نگرش دقیق و منطقی‌تری پیدا کنید.

رسانه به عنوان یک پدیده موثر در تمام جنبه‌های زندگی، از ارتباطات اجتماعی تا موقعیت شغلی، تجاری و تحصیلی بسیار مهم است.

این دوره آموزشی شامل دو بخش تولید محتوا و توسعه رسانه است و شامل مهارت‌هایی مانند تالیف و تولید محتوای متنی، ویدیویی، گرافیکی، صوتی و موسیقی، طراحی سایت و ایجاد فروشگاه آنلاین با وردپرس، ایجاد برنامه اندروید و iOS با فلاتر و بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو) می‌باشد.

همچنین مباحتی مانند هوش مصنوعی نیز به صورت موضوعی در این دوره آموزشی ارائه می‌شود.

روش تدریس آما

آما یک تعهد است. تعهدی که آموزش مهارت مسولانه را تنها نوع و متد پذیرفته شده متناسب با جایگاه والای علم و علم آموزی می‌داند.

اساس آموزش‌های این دوره بر سه محور مبانی، اصول و روش‌ها تمرکز دارد.

  • در بخش مبانی، با نگرش و درک فلسفی و هنری مفاهیم آشنا می‌شوید.
  • در بخش اصول، دانش آکادمیک و قوانین حرفه‌ای را درباره هر مهارت دریافت می‌کنید.
  • در انتها با در اختیار گرفتن ابزارها، مهارت اجرایی را فرا می‌گیرید و توانایی اجرای پروژه‌ها را پیدا می‌کنید.

 آما یک عنوان تشریفاتی و یا تبلیغاتی نیست! بر اساس همین نگرش است که مسولیت آموزشی ما با اتمام سرفصل‌‌های آموزشی به پایان نمی‌رسد! کار ما وقتی تمام می‌شود که افراد بتوانند آنچه آموخته‌اند را بکار گیرند و از آن استفاده کنند.

متد آموزشی آما

 نگرشی که در آغاز راه خود قرار دارد و از طریق پژوهش، مطالعه و بازخورد دریافتی از «فرم» توصیه‌های متقن بیشتری را برای تدریس موثرتر وضع خواهد کرد.

آموزش موثر

آما فرآیند‌ آموزش را بسیار سریع و موثر می‌کند. ما دوره‌های آموزش مهارت را بر مبنای متد میکرولرنینگ و رویکردی تعاملی با پایبندی به آما توسعه داده ایم.

آموزش مسولانه

آما، یعنی آموزش مسولانه. رکن اصیلی که نه رو به فراموشی اما بسیار مهجور است. این یک راهکار موثر برای اصلاح و بهبود آموزش در کشور است. مسولیت اجتماعی و حرفه‌ای