پشتیبانی در خدمات اینترنتی بسیار مهم و هزینه‌بر است. بسیاری از محصولات و خدمات در صورت نیاز به پشتیبانی هزینه های مضاعف ای دارند.

در واقع ما می توانیم انواع سورس، قالب یا پلاگین ها را به رایگان دریافت کنیم؛ اما اگر بخواهیم پشتیبانی داشته باشیم باید هزینه پرداخت شود.

در بحث سایت‌ها هم همینطور است. ما می توانیم یک سایت را خیلی سریع و ارزان بسازیم. اما برای نگهداری و توسعه آن نیاز به پشتیبانی حرفه ای و مسئولانه مداوم داریم.

پشتیبانی در سایت لمفا به صورت اجرایی است. یعنی محدود به توصیه و راهکار نیست و در صورت نیاز، توسط کارشناس اقدامات درخواستی مشتری را اجرایی می‌کنیم تا کار انجام شود.

پشتیبانی می تواند آموزشی یا محتوایی و یا رسانه ای باشد در هر صورت پل ارتباطی شما کاملا سریع و شفاف است. پشتیبانی ما بصورت تلفنی یا ارتباط آنلاین Any desck است و محدودیت زمانی ندارد. برای دریافت خدمات پشتیبانی نیاز به ارسال ایمیل، یا ثبت نام و ارسال تیکت نیست. این یک سرویس کارآمد، سریع، کاربردی و کاملا مسولانه است.

پشتیبانی آموزشی در بسته های آموزشی ما وجود دارد. شما آنچه می‌خواهید یاد بگیرید را از کارشناس مربوطه می پرسید و جواب می گیرید. تمرکز روی موضوع شماست و به ویدیو های غیر مرتبط ارجاع نمی شوید.

شما می توانید برای تولید محتوا یا مدیریت سایت و فروشگاه خود از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

محتوایس را که نیاز دارید برای شما تولید می کنیم و در سایت شما منتشر می کنیم.

همچنین در پشتیبانی فنی، سایت شما از نظر فنی همیشه تحت نظارت ما خواهد بود و از بروز هرگونه مشکل جلوگیری می کنیم. در صورت نیاز به توسعه سایت و افزودن دسترسی های جدید بعد از بررسی های لازم کار به سرعت قابل اجرا خواهد بود.